Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou používána převážně v rodinných domech ale i jako vrata menších průmyslových objektů. Jejich hlavními přednostmi jsou dokonalé utěsnění otvoru, výborné izolační vlastnosti, bezpečné provedení styku jednotlivých sekcí, bezpečný provoz s el. pohonem a dálkovým ovládáním.

 
 
 

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata jsou druhým typem sekčních vrat. Rozdíl je pouze v tom, že se otvírají do boku a hůře izolují než vrata sekční, protože netěsní po celém obvodu je pro ně zapotřebí nadpraží. Velkou výhodou je, že možný průchod osob bez nutnosti otvírání celých vrat.

 
 

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata představují optimální řešení pro místa s menším prostorem nebo do hal. Vratový pancíř, sestavený z hliníkových lamel vybraného typu a barvy, se navíjí na hřídel a nevytváří tak žádnou překážku na stropu garáže. Nedostatek je že jsou méně zateplené.

 
 
 

Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata jsou klasikou. Dnes už méně praktické. Vyrábějí se na míru podle rozměrů stavebního otvoru a přání zákazníka, vybavují se po stránce komfortu i bezpečnosti.