S podomítkovým boxem

Lamely se rolují do skryté podomítkovém boxu. Součástí boxu je polystyren s lepidlem a perlinkou. U tohoto provedení jsou po vytažení rolety viditelné pouze vodící lišty, které se připevňují na rám okna nebo do ostění a revizní klapka. V případě, že chcete použít tento typ rolet, musí s nimi být počítáno již ve fázi projektu. Můžete volit kombinované rolety s integrovanou sítí proti hmyzu.

 

 
 

S přiznaným boxem

U přiznaného boxu je viditelný box do kterého zajíždí lamely a vodící nohy. Montáž rolety lze provést i dodatečně do jakéhokoliv pravoúhlého otvoru. Barvu boxu a vodících lišt si můžete zvolit podle Vašeho přání. V naší nabídce je 5 tvarů boxů. Můžete volit i kombinovanou roletu s integrovanou sítí proti hmyzu.

 
 
 

Do stavebního překladu

Venkovní rolety jsou namontovány do speciálních stavebních překladů. Jedná se o velice čisté a elegantní řešení, kdy se roletový systém stává součástí stavby. Roletové překlady se instalují během výstavby domu. V případě, že chcete použit tento typ rolet, musí s nimi být počítáno již ve fázi projektu.

 
 
 

Screenové rolety

Venkovní screenové rolety jsou dalším typem moderní stínící techniky. Jedná se o venkovní sluneční clony, které pomáhají udržet v interiéru stálou teplotu, optimální světelné podmínky a v neposlední řadě také šetří provozní náklady. Velmi účinný materiál screen zadrží nepříjemné sluneční paprsky až 92 % záření a současně zachovává průhled ven